Niech żyje bal!

Bal karnawałowy w Przedszkolu.

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i  zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale. Bal karnawały dla przedszkolaków to niezwykły dzień, często wyczekiwany przez wiele tygodni.

Dnia 24.01.2020r.  odbył się bal karnawałowy. Pracownicy przedszkola dołożyli wszelkich starań, aby wystrój sali balowej i placówki wprowadził dzieci w radosny nastrój oraz zachęcał do zabawy.

Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie, takie jak m. in.: policjanci, księżniczki, strażacy, Batman czy Spider- Man.

Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc w tańcach oraz różnych konkursach zręcznościowych, ruchowych i tanecznych. Po zabawie karnawałowej czekał na dzieci poczęstunek w salach.

Bal umożliwił dzieciom spędzenie czasu  w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym przedszkolakom, a to było głównym celem. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych strojów. Kolejny bal karnawałowy juz za rok.

Materiał : mgr Agnieszka Bartosik, mgr Renata Busz  Niepubliczne Przedszkole Katolickie