Dzień Babci i Dziadka

„ Kawiarenka u Babuni i Dziadeńka”

„Moja Babcia i mój Dziadek to wspaniali są Dziadkowie” – tymi słowami rozpoczęliśmy uroczystość związaną ze Świętem Babci i Dziadka, która odbyła się w grupie „ Jagódki” dnia 23 stycznia.

Na uroczystości przybyli, bardzo licznie, dziadkowie przedszkolaków. Na początku przypomniano jak ważną rolę w życiu każdego dziecka pełnią dziadkowie.

Ukochanym babciom i dziadkom dziękowano za cierpliwość, opiekę i czas, jaki poświęcają swoim wnuczętom oraz za ogrom bezinteresownej miłości. Następnie złożono życzenia dużo zdrowia oraz tego aby wnuczęta dostarczały powodów do dumy i radosnego uśmiechu.

„ Jagódki” bardzo wdzięcznie i szczerze wyraziły swoje przywiązanie i szacunek kochanym Babciom i Dziadkom prezentując program artystyczny. Swoim najbliższym dzieci wręczyły niespodzianki przygotowane własnoręcznie w przedszkolu.

Uroczystość zakończono wspólną gościną w „ Kawiarence U Babuni I Dziadeńka” na którą Jagódki zaprosiły gości do sali.

Był to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale także dla zaproszonych gości, dzień pełen wzruszeń, uśmiechów, radości.

materiał : mgr Agnieszka Bartosik