„Walentynki” – w  Przedszkolu Katolickim w Nakle

Na początku dnia dzieci wspólnie z nauczycielami odkryły co oznacza obchodzenie „ Święta Walentego” . Dzięki odkryciu dzieci wiedzą, że tradycja Walentynek i wręczania kartek walentynkowych przyszła do Polski ze Stanów Zjednoczonych i jest to taki zwyczaj mówienia drugiej osobie jak bardzo się lubimy i szanujemy.

W ramach świętowania Walentynek w naszym przedszkolu na dzieci czekała niespodzianka w postaci przedstawienia teatralnego „ Bajka o Czerwonym Kapturku”, którą przedstawił Okrzyk Radości. Tego dnia również przedszkolaki wykonały drzewko przyjaźni oraz  walentynkowe upominki dla najbliższych, natomiast grupa „ Jagódki” wybrała się na spacer obdarowując przechodniów walentynkowymi sercami wywołując u nich uśmiech na twarzy.

Dzieci niech każdy pamięta…

lubimy się i wspieramy codziennie , a nie tylko od święta!!!

Materiał: Niepubliczne Przedszkole Katolickie, mgr A. Bartosik